Team Scores Women - Team Scores 3300m Midget XC
=======================================================================
Rank Team Total 1 2 3 4 5 6 7
=======================================================================
1 Humberside C I 46 3 6 12 25 26 38 48
2 Leaside H S 52 5 13 16 18 19 36
3 Northern S S 62 4 14 21 23 72 84 96
4 Richview C I 90 1 28 30 31 41 44 95
5 Etobicoke C I 110 11 22 37 40 43 53
6 Sir Oliver Mowat C I 111 9 24 29 49 52 56 62
7 Birchmount Park C I 217 32 51 64 70 74
8 Windfields Jr. H S 236 33 45 67 91
9 Albert Campbell C I 293 35 47 105 106 117
10 R.H. King Academy 327 65 83 86 93 94 107 108
11 West Humber C I 332 66 71 85 110 111 112 113
12 Pleasant View Jr HS 345 77 78 92 98 99 100 101
13 Parkdale C.I. 347 79 81 90 97
14 Etobicoke S. of the Arts 354 54 88 103 109 115
Men - Team Scores 4800m Midget XC
=======================================================================
Rank Team Total 1 2 3 4 5 6 7
=======================================================================
1 Birchmount Park C I 47 4 5 15 23 37 91
2 Leaside H S 71 7 12 22 30
3 Northern S S 73 2 10 20 41
4 Albert Campbell C I 134 3 17 51 63 78 85 90
5 Windfields Jr. H S 147 27 28 36 56 59 73
6 Humberside C I 157 9 44 50 54 69
7 Martingrove C I 171 11 45 48 67 92 93
8 R.H. King Academy 183 34 35 52 62 74
9 Etobicoke C I 201 42 49 53 57 106
10 W.L. MacKenzie C I 207 18 43 58 88 101
11 Pleasant View Jr HS 220 39 40 61 80 86 89
12 Richview C I 227 14 65 71 77 83 87 95
13 North Toronto C I 234 19 64 72 79
14 L'Amoreaux C.I. 299 55 66 82 96 100 102 103
15 Don Valley Jr HS 316 33 81 97 105
Women - Team Scores 4300m Junior XC
=======================================================================
Rank Team Total 1 2 3 4 5 6 7
=======================================================================
1 Leaside H S 24 2 3 4 15 16 24 38
2 Humberside C I 45 1 9 14 21 22 27 33
3 Malvern C I 89 8 23 28 30 31 32
4 Don Mills C I 110 5 34 35 36 42 56 72
5 Northern S S 132 6 11 55 60 97
6 Etobicoke C I 175 20 43 48 64
7 Albert Campbell C I 222 17 59 69 77 81 84
8 Sir John A. MacDonald C I 230 51 52 57 70 80
9 Northview Heights S S 236 46 58 65 67 76 79 89
10 Richview C I 247 37 61 74 75 83 88 91
11 Sir Wilfrid Laurier C I 259 39 54 73 93 95
12 R.H. King Academy 276 41 68 82 85
Men - Team Scores 6100m Junior XC
=======================================================================
Rank Team Total 1 2 3 4 5 6 7
=======================================================================
1 Birchmount Park C I 41 6 7 13 15 19 20 23
2 Leaside H S 47 2 8 9 28 32 35 59
3 Humberside C I 90 3 10 25 52 100
4 Martingrove C I 162 11 38 43 70 96
5 North Albion C I 169 21 41 46 61 62 65 103
6 Etobicoke S. of the Arts 189 18 29 68 74
7 Albert Campbell C I 191 26 44 58 63 67 75 92
8 R.H. King Academy 194 31 34 51 78 81 84 98
9 Vaughan Road Academy 194 42 45 53 54
10 Lawrence Park C I 196 4 49 56 87 91
11 Sir Wilfrid Laurier C I 205 30 40 66 69 108
12 W.L. MacKenzie C I 232 37 48 64 83 95 101 106
13 York Mills C I 266 36 57 71 102
14 Don Mills C I 292 16 77 90 109
Women - Team Scores 4800m Senior XC
=======================================================================
Rank Team Total 1 2 3 4 5 6 7
=======================================================================
1 Birchmount Park C I 46 1 10 11 24
2 Malvern C I 75 2 20 23 30 32 35 36
3 Sir Oliver Mowat C I 101 7 19 21 54 65 80
4 Humberside C I 102 15 22 26 39 40 46 55
5 Northern S S 113 4 18 43 48 49 58 86
6 York Mills C I 123 9 17 34 63 71 78 88
7 Etobicoke C I 127 25 29 31 42 45 64
8 Richview C I 158 6 12 51 89
9 Newtonbrook S S 216 27 44 70 75 98 108 110
10 Albert Campbell C I 267 8 77 81 101
11 U. of Toronto Schools 311 56 72 91 92 104
12 A. Y. Jackson S S 319 50 74 90 105
13 Lester B. Pearson C I 358 82 84 93 99 109 116
Men - Team Scores 7100m Senior XC
=======================================================================
Rank Team Total 1 2 3 4 5 6 7
=======================================================================
1 Malvern C I 47 8 10 14 15 20 21 63
2 York Mills C I 90 9 23 27 31 55 67 73
3 Birchmount Park C I 90 5 16 19 50 85
4 Etobicoke C I 125 1 29 30 65 84 86 96
5 Northern S S 161 11 42 49 59 61 100 123
6 Leaside H S 180 17 22 46 95
7 David and Mary Thomson C 195 24 39 62 70 81 97 120
8 W.L. MacKenzie C I 206 18 26 69 93 105 116 121
9 Humberside C I 207 3 35 36 133
10 Albert Campbell C I 244 12 71 79 82 88 103 106
11 Martingrove C I 249 38 47 77 87 99 102 112
12 Northview Heights S S 272 43 56 75 98 108
13 George S. Henry Academy 297 58 68 80 91 104 113 114
14 West Humber C I 393 48 74 127 144
15 Weston C I 466 78 126 130 132 135 142 143